تبلیغات
کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. ولایة علی ابن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی - ایران همواره حافظ امنیت خلیج فارس است
کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. ولایة علی ابن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی
این قلم ها كه در دست شماست،در محضر خداست
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری ایران، محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری ایران شامگاه امروز (شنبه) در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران ناوشکن جماران و کارکنان اعزامی به دریاهای آزاد و آب‌های بین‌المللی با قدردانی از رشادت‌های آنان گفت: فرزندان شجاع، هوشمند و دلاورمردان نیروی دریایی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا از عزت، شرف و موجودیت ملت صیانت و پیام‌آور صلح و امنیت برای منطقه و جامعه بشری هستند.

وی بیان اینکه ملت ایران هیچگاه در طول تاریخ چشم‌داشتی به سرزمین اموال و حاکمیت ملی دیگران نداشته و به همه ملت‌ها احترام می‌گذارد و همیشه خواستار امنیت منطقه به خصوص خلیج فارس بوده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره حافظ امنیت خلیج فارس بوده است.

رییس‌جمهور افزود: امنیت خلیج فارس تنها در مقاطعی مخدوش شده که بیگانگان در آن حضور پیدا کرده‌اند و در غیر این مقاطع، خلیج فارس در امنیت کامل بوده و این امنیت هم توسط ایران ایجاد شده است.

احمدی‌نژاد با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت خلیج فارس اظهار داشت:‌ جمهوری اسلامی ایران با به کار گیری توان و نیروهای منطقه‌ای قدرت ایجاد و تثبیت امنیت در این منطقه را دارد و بیگانگان با هر انگیزه و ظاهری مدعی ایجاد امنیت در خلیج فارس باشند، نمی‌توانند به موفقیت برسند.

وی خطاب به کسانی که راه مقابله با ملت ایران را در پیش گرفته و به هر بهانه‌ای با پیشرفت این ملت مخالفت می‌کنند، گفت: بهترین راه برای آنان این است که با ملت ایران همراهی کرده و در برابر عظمت این ملت سرتعظیم فرود آورد.

رییس‌ قوه مجریه با اشاره به اینکه هیچ حرکت و اقدامی از سوی ملت ایران برای چپاول، سیطره و تضییع حق سایر ملت‌ها در تاریخ وجود ندارد، تصریح کرد: ملت ایران نه تنها هیچ گاه به دنبال تسلط بر دیگران نبوده‌اند، ‌بلکه هرگز با حاکمانی که سیطره بر مردم را می‌خواستند، همراهی نکرده و خواستار صلح و امنیت برای همگان بودند.

احمدی‌نژاد در ادامه با بیان اینکه امروز و در طول تاریخ همه سیاستمداران و صاحبنظران اذعان داشته و دارند که ملت ایران، ملتی برجسته، پیشگام و تأثیرگذار بر محیط بین‌الملل و از برپاکنندگان اصلی فرهنگ و تمدن بشری بوده است، گفت: نقش ملت ایران در حال حاضر نیز در بسیاری از معادلات بین‌المللی ممتاز و یگانه است.

وی با اشاره به ویژگی‌هایی که موجب برجستگی و اثرگذاری ملت ایران در تاریخ شده است، اظهار داشت: همگان می‌دانند که ملت ایران همواره موحد بوده و در سابقه تاریخی آن هیچ اثری از شرک و بت‌پرستی نبوده و همواره به دنبال عدالت بوده است.

احمدی‌نژاد افزود: عدالت‌خواهی ملت ایران به گونه‌ای بوده که حتی برخی از حاکمان نیز برای جلب توجه و نظر مردم برخلاف خواسته خود دم از عدالت می‌زند.

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه ملت ایران همیشه کمال‌جو و به دنبال پیشرفت و آبادانی بوده است، گفت: هزاران سال قبل، ملت ایران در این سرزمین تمدنی را برپا کرد که به لحاظ شکوه و نوع مدیریت هنوز رقیبی برای آن پیدا نشده است.

وی اشاره به اینکه ملت ایران همیشه نگاهی جهانی داشته و هرگز با تعصب قومی و جغرافیایی در معادلات و مناسبات جهانی حاضر نبوده است، خاطرنشان کرد: مردم ایران همیشه در برابر حق خاضع و فروتن بوده و به همین دلیل ایران در طول تاریخ چهارراه تبادلات علمی و فرهنگی بوده است.

رییس‌جمهور با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر دریافت هیچ پیام و سخن حقی مقاومت نکرده و آن را از هر طیف و نظری پذیرفته و پای آن ایستاده است، گفت: ملت ایران همیشه خوبی‌ها را برای همه ملت‌ها مطالبه کرده و در تقسیم فرهنگ، تمدن، صلح و امنیت با سایر ملت‌ها هیچ تردیدی نداشته است.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه در آداب و رسوم ایرانی نشانه‌ای از خودخواهی، وجود ندارد، گفت: آداب و رسوم ایرانی، جهانی بوده و متعلق به همه بشریت است.

وی با بیان اینکه ملت ایران به خاطر روحیه حق‌طلبی خود اسلام را آزادانه و آگاهانه پذیرفت و هیچگاه در برابر پیام روشن پیامبر اسلام(ص) مقاومت نکرد، اظهار داشت: باور ملت ایران در زمان پذیرش اسلام این بود که حقیقتی که قرن‌ها برای آن تلاش کرده بود از سوی پیامبر خاتم عرضه شده است.

احمدی‌نژاد ادامه داد: ملت ایران پای این دعوت و مکتب ایستادگی کرده و والاترین خدمات را به اسلام و مکتب اسلام ارائه کرده است، به گونه‌ای که اگر سهم ملت ایران از تمدن بشری و تشریح و ترویج مکتب ناب الهی و پیامبر اسلام(ص) حذف شود، موضوع قابل توجهی باقی نخواهد ماند.

رییس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقتدار و صلابت نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی، نیرویی حرفه‌ای و کارآزموده بوده که همه ابعاد فعالیت و تحرکات آن کاملاً تخصصی است و از این جهت این نیرو، نیرویی ممتاز به شمار می‌رود.

وی با اشاره به فداکاری‌های دلاورمردان نیروی دریایی ارتش در ایام دفاع مقدس و پس از آن و نثار شهدای فراوانی در راه انقلاب خاطرنشان کرد: امروز نیروی دریایی ارتش در منطقه‌ای وسیع استقرار یافته و امنیت را برقرار می‌کند که این موجب افتخار و آرامش است.

رییس قوه مجریه همچنین تصریح کرد: امروز نیروی دریایی ایران پیام‌آور صلح و امنیت در جهان است و حضور آن در آبهای آزاد عبور از نقطه عطف تاریخی و حضور ملت ایران در معادلات جهانی است که این موضوع موجب عزت و افتخار ملت ایران و نشانگر توانمندی فنی و مهندسی این ملت است.

احمدی‌نژاد با اشاره به طراحی و ساخت تجهیزات و شناورهای پیچیده و جهاد فنی که در نیروی دریایی صورت گرفته است، گفت: نیروی دریایی ایران از نیروهای پیشتازی است که تجهیزات مورد نیاز خود را در داخل تأمین کرده و این نشان‌دهنده توانایی مدیریت و برنامه‌ریزی نیروهای مسلح و ملت ایران است.

وی با بیان اینکه ماموریت‌های متنوعی توسط نیروی دریایی ارتش در مناطق مختلف در حال انجام است، تصریح کرد: دستیابی به این امر بسیار ارزشمند بوده و نشان می‌دهد که نیروی دریایی می‌تواند مدیریت‌های بزرگ و جهانی را برعهده داشته و موفق باشد.

احمدی‌نژاد با تقدیر از تمام پرسنل و کارکنان نیروی دریایی ارتش که خالصانه در مناطق مختلف ماموریتی این نیرو فعالیت می‌کنند،اظهار امیدواری کرد تا دریادلان نیروی دریایی به گونه‌ای حرکت کنند که در زمره سربازان و یاران امام عصر(عج) قرار داشته باشند.

پیش از سخنان رییس‌جمهور، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش گزارشی در خصوص اجرای برنامه‌های راهبردی و حضور مقتدرانه این نیرو در آبهای آزاد ارائه کرد، همچنین تندیس زیردریایی از سوی پرسنل نیروی دریایی ارتش توسط فرماندهی این نیرو به احمدی‌نژاد اعطا شد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 7 آبان 1391 :: نویسنده :
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:35 ق.ظ
Howdy! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest
authoring a blog post or vice-versa? My site discusses a lot
of the same topics as yours and I think we could greatly benefit from
each other. If you happen to be interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Fantastic blog
by the way!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 10:02 ب.ظ
Hello there, I found your site by means of Google
at the same time as looking for a similar matter,
your web site got here up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks.

Hi there, simply become aware of your weblog through Google,
and located that it is really informative. I'm going to be careful for brussels.

I will appreciate for those who proceed this in future.
Lots of other people might be benefited from your writing.
Cheers!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ :
نویسندگان
نظرسنجی
چه تعداد صلوات برای ظهور آقا می فرستید
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :